SEOSEM24 – opinie mówią wszystko. Agencja SEO wybrana najlepszą w Krakowie

W rankingu opinii SEOSEM24 zajęło pierwsze miejsce w Krakowie spośród agencji SEO. Twórcy platformy Rating Captain zdecydowali się wyłonić 5 najlepszych agencji, bazując na profilach firmowych w Google Maps. Aby stworzyć ranking, wykorzystali narzędzie Reviews Audit. Dzięki temu osoby, które zapoznają się z klasyfikacją, mają gwarancję jej bezstronności, a także tego, że pod uwagę zostały wzięte wszystkie ważne aspekty wizytówek. Klasyfikacja bierze pod uwagę między innymi opinie oraz oceny w Google Maps. To właśnie w budowaniu reputacji firm specjalizują się pomysłodawcy rankingu. 

Co to jest Rating Captain? Opinie SEOSEM24 dały zwycięstwo w rankingu

Rating Captain jest to aplikacja, która została stworzona po to, aby wspierać firmy w budowaniu reputacji. Automatyzacja obsługi klienta jest możliwa dzięki wspomnianej aplikacji. Wykorzystywana jest w tym przypadku analiza predyktywna oparta o Big Data oraz Machine Learning. Mówiąc językiem o wiele prostszym, aplikacja Rating Captain wykrywa automatycznie problemy z zakresu obsługi klienta, a także sugeruje właściwe ich rozwiązania.

Przedsiębiorstwo, które nagrodziło dzięki opiniom SEOSEM24 pierwszym miejscem w rankingu, stworzyło wspomniane narzędzie głównie dla sklepów e-commerce oraz firm internetowych. Twórcy aplikacji, czyli Mateusz Piwnicki oraz Karol Bocheński uznali, że opinie pozwalają przewidywać zachowania konsumentów, a także mierzyć ich reakcje na oferowane produkty oraz usługi. Firma Rating Captain wykorzystuje do działania aplikacji sztuczną inteligencję oraz systemy analityki Big Data. Mówiąc krótko, twórcy aplikacji dostarczają technologię, dzięki której właściciele firm podejmują lepsze decyzje marketingowe oraz sprzedażowe.

Jak wygląda ranking opinii? SEOSEM24 i pozostałe 4 agencje SEO z Krakowa

W rankingu opinii SEOSEM24 zajęło pierwsze miejsce. Cała klasyfikacja wygląda następująco:

 1. SEOSEM24
 2. Delante
 3. Invette
 4. Justldea
 5. SEO4.net

W rankingu, który został stworzony 26 czerwca 2021 roku liczba opinii SEOSEM24 wyniosła 246, a średnia ocena 4.95. W związku z tym agencja SEO zmieściła się w klasie “A” na tablicy zaufania. Co ważne agencja SEOSEM24 zadbała o stały przypływ opinii. Firmowy profil charakteryzuje się tym, że opinie w zdecydowanej większości zawierały również treść, a nie jedynie gwiazdki. Jeżeli chodzi o odpowiadanie na opinie SEOSEM24 również wygląda bardzo solidnie. Agencja SEO została pochwalona przez twórców rankingu za to, że odpowiedziała na prawie wszystkie opinie, a średni czas oczekiwania na odpowiedź również był stosunkowo krótki.

SEOSEM24 opinie - logo.

Na drugim miejscu w rankingu opinii znalazła się agencja Delante. Liczba opinii tej agencji w dniu tworzenia rankingu wyniosła 172, a średnia ocena 4.82. W związku z tym Delante zmieściła się w klasie “B”. Twórcy rankingu zwrócili uwagę na to, że firma Delante powinna pracować nad liczbą recenzji. Na szczególne uznanie zasłużył fakt, że agencja SEO Delante odpowiedziała na aż 98% pozostawionych opinii.

Delante logo.

Na trzecim miejscu w rankingu agencji SEO uplasowała się firma Invette. Liczba opinii wyniosła 48, a średnia ocena 4,45. W związku z tym agencji SEO została przyznana klasa “C” na tablicy zaufania.  Twórcy Rating Captain zauważyli, że firma zareagowała jedynie na dwie opinie, a średni czas oczekiwania na odpowiedź wyniósł aż 129 dni.

Invette logo.

Na czwartym miejscu w rankingu opinii usytuowała się agencja Justldea. Z liczbą opinii 78, a także średnią oceną 5.0 agencja Justldea zmieściła się w klasie “A?” na tablicy zaufania.

Just idea - logo.

Na piątym miejscu w rankingu Rating Captain znalazła się agencja SEO4.net.  Liczba opinii wyniosła 43, a średnia ocena 5.0. Takie wyniki pozwoliły agencji SEO zmieścić się w klasie “B?” na tablicy zaufania.

SEO4 logo.

Wszystkim agencjom, które znalazły się w rankingu, serdecznie gratulujemy. W mieście tak dużym jak Kraków konkurencja jest ogromna. W związku z tym, trudniej jest wszystkim agencjom interaktywnym stać się najbardziej rozpoznawalnymi markami. We wspomnianej w tym artykule piątce, która zwyciężyła w rankingu opinii: SEOSEM24, Delante, Invette, Justldea oraz SEO4.net ta sztuka się udała. Na uwagę zasługuje fakt, że wiele z tych firm ma naprawdę szeroką ofertę. Dla przykładu SEOSEM24 jako agencja zawarła w swojej ofercie usługi, takie jak: analityka internetowa, audyty, content marketing, kampanie reklamowe, szkolenia i consulting, tworzenie stron www oraz co oczywiste pozycjonowanie stron internetowych. Pozostałe agencje również nie ograniczają się jedynie do pozycjonowania.

Obecnie w branży marketingu internetowego wszechstronność firm, jeśli chodzi o zakres działań jest bardzo ceniony.

Żaden właściciel firmy nie chcę bowiem powierzać działań marketingowych komuś, kto nie jest sprawdzony. Marketing internetowy zawsze kosztuje, a w związku z tym klienci nieefektywnych lub nierzetelnych usługodawców straciliby sporą kwotę, a często również ponieśli stratę na wizerunku. Opinie o SEOSEM 24 to zatem konsekwencja wielu lat spędzonych na rynku i stale podnoszonej skuteczności usług. Wystarczy przeczytać artykuł taki jak ten, aby uświadomić sobie, o jak dużym sukcesie tutaj mówimy.

Co to znaczy dobrze zarządzać opiniami? SEOSEM24, Delante, Invette, Justldea, SEO4.net jako najlepsze agencje SEO

Dobrze zarządzane opinie na firmowych wizytówkach w Google Maps wyróżniają się tym, że:

 • klienci nie muszą długo czekać na odpowiedź,
 • odpowiedzi na negatywne opinie pokazują otwartość na krytykę, a także chęć wyjaśnienia sytuacji i zadośćuczynienia klientowi, a także
 • średnia długość opinii wskazuje na zaangażowanie recenzentów,

Ranking opinii SEOSEM24 zwyciężyło, a pod uwagę zostały wzięte aspekty takie jak:

 • średnia długość tekstu opinii,
 • liczba recenzji bez tekstu,
 • ton wypowiedzi,
 • nowe recenzje w ostatnim kwartale,
 • jakość recenzji,
 • matryca zaufania,
 • słowa kluczowe, a także
 • widoczność,

Dlaczego wyróżnienie w rankingu opinii SEOSEM24 i pozostałych agencji jest tak wartościowe?

Dzięki wyróżnieniu w rankingu opinii SEOSEM24, a także agencji takich jak Delante, Invette, Justldea oraz SEO4.net, wspomniane firmy budują jeszcze wyższy poziom zaufania u potencjalnych klientów. Dzięki temu liczba firm, które zdecydują się na skorzystanie z usług marketingu internetowego prawdopodobnie wzrośnie.

Wyróżnienie w rankingu opinii pięciu najlepszych agencji SEO w Krakowie zostało opatrzone wskazówkami ze strony Rating Captain. Dzięki sugestiom ze strony twórców rankingu osoby odpowiedzialne za zarządzanie opiniami mogą udoskonalić podejmowane działania.

Wyróżnienie w rankingu opinii SEOSEM24, Delante, Invette, Justldea, a także SEO4.net to także potwierdzenie eksperckiej wiedzy oraz umiejętności. Wszystkie recenzje są zatem powodem do satysfakcji zarówno dla specjalistów z wyróżnionych agencji interkatywnych, jak i ich właścicieli.

Wyróżnienie wszystkich pięciu agencji SEO z Krakowa jest również wartościowe dla osób, które są zainteresowane skorzystaniem z usług marketingu internetowego. Dzięki temu, że specjaliści z Rating Captain wykorzystali narzędzie Reviews Audit wyniki rankingu są całkowicie neutralne. Potencjalni klienci wszystkich agencji SEO dzięki rankingowi Rating Captain otrzymują sprawdzone informacje na temat wszystkich firm. 

Dlaczego opinie są tak ważne dla agencji SEO?

Opinie o SEOSEM24, a także wszystkich pozostałych agencjach SEO są kluczowe zarówno dla ich właścicieli, jak i osób, które są zainteresowane skorzystaniem z oferty. W dużej mierze to właśnie od opinii oraz średniej ocen, a także od sposobu zarządzania opiniami zależą decyzje osób, które chcą skorzystać z marketingu internetowego.

Każdy użytkownik internetu zdaje sobie sprawę z tego, że właściciele firm nie mają bezpośredniego wpływu na to, jakie opinie będą pojawiać się w sieci pod firmowymi profilami. W związku z tym opinie nie są traktowane jako treści reklamowe, a bardziej odzwierciedlenie jakości świadczonych usług oraz sprzedawanych produktów. W sytuacji, gdy ktoś jest na przykład niezadowolony z usług lub produktów, które otrzymał, w każdej chwili może opublikować negatywną opinię, której praktycznie nie da się usunąć.

Z tego też powodu opinie na temat agencji SEO mogą odstraszyć albo przyciągnąć osoby i firmy zainteresowane skorzystaniem z oferty. Zostało również udowodnione, że obecni klienci firm, którzy czytają pozytywne opinie na temat firm, z których usług korzystają ,czują się po prostu bezpieczniej w sytuacji, gdy czytają pozytywne recenzje na temat usługodawców, z których oferty korzystają.

Opinie, jakie pojawiają się pod firmowym profilem w Google Maps oraz sposób zarządzania nimi mają zatem znaczący wpływ na reputację przedsiębiorstw. 

Skąd wzięły się dobre opinie o SEOSEM24?

To nie przypadek, że opinie o SEOSEM24 spowodowały zwycięstwo tej agencji w rankingu. Spora liczba stałych klientów ciągle poleca przecież usługi krakowskiej agencji SEO. Przedsiębiorcy z Krakowa stawiają na sprawdzone rozwiązania, a w związku z tym, bazując na rekomendacjach, zasilają grono zadowolonych z usług tej agencji klientów.

Drugim filarem, który stoi za doskonałymi opiniami SEOSEM24 jest branża e-commerce. Jak łatwo się domyśleć, właściciele sklepów internetowych oczekują przede wszystkim działań, które zwiększają współczynnik konwersji i widoczność w sieci. Z tego powodu zadowoleni klienci SEOSEM24 opinie o tej agencji przekazują dalej, a w konsekwencji stała się ona rozpoznawalna na skalę całego kraju.

Trzecim powodem, który stoi za sukcesem SEOSEM24 jest fakt, że wspomniana firma otworzyła punkty w kilku najważniejszych miastach w Polsce. Większe możliwości spotkania się osobiście w wielu miejscach w Polsce sprawiły, że więcej osób zaufało agencji SEOSEM24, Opinie, które tak licznie pojawiły się pod firmowym profilem w Google Maps są zatem naturalną konsekwencją rozwoju firmy i ekspansji działalności, także tej stacjonarnej.

My również polecamy agencję SEOSEM24. Warto stawiać na sprawdzone rozwiązania.

Dodaj komentarz